top of page

Koncerty

11

prosinec
21. června 2023 v 19:30 hod.

Kostel U Salvátora, Salvátorská 1045/1

Program: G. P. Telemann: Concerto a 4, J. S Bach: Koncert d-moll pro dvoje housle, smyčce a basso continuo, T. Albinoni: Sonata 1 a 5, Š. Brixi: Magnificat

Sólisté: Alžběta Novotná a Leoš Čepický - housle, Eva Hazdrová Kopecká - soprán, Jan Mikušek - alt, Onřej Holub - tenor, Jaromír Nosek - bas, Smíšený komorní pěvecký sbor VOX nymburgensis
Sbormistr: Jan Mikušek

Diriguje: Jan Hádek

21

červen
11. prosince 2023 v 19:30 hod.

Evangelická modlitebna Korunní 60, Praha 2

Program: F. X. Richter - Symphony in B flat Major; A. Dvořák - Notturno H dur, op. 40; F. Schubert - "Der Tod und das Mädchen" No. 14 II. Andante con moto; B. Bartók - Romanian Folk Dances Sz. 56

Diriguje: Zdeněk Červinka

8

březen
8. března 2023 v 19:30 hod.

Refektář profesního domu Malostranské náměstí 2/25, Praha 1

Program: W. A. Mozart - Adagio a Fuga D moll, K 546, W. A. Mozart - Konzert A dur pro klarinet a orchestr, R. Strauss - Morgen! op. 27 č. 4, W. A. Mozart - Arie "Dies Bildnis ist bezaubernd schön" Kouzelná flétna, W. A. Mozart - Symfonie č. 25 G moll

Sólisté: Julie Rimarčíkova (klarinet), Vladimír John (tenor)

Diriguje: František Loder

5

březen
5. března 2023 v 19:00 hod.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Černošicích

Program: W. A. Mozart - Adagio a Fuga D moll, K 546, W. A. Mozart - Konzert A dur pro klarinet a orchestr, R. Strauss - Morgen! op. 27 č. 4, W. A. Mozart - Arie "Dies Bildnis ist bezaubernd schön" Kouzelná flétna, W. A. Mozart - Symfonie č. 25 G moll

Sólisté: Julie Rimarčíkova (klarinet), Vladimír John (tenor)

Diriguje: František Loder

12

prosinec
12. prosinec 2022 v 19:30 hod.

Kostel U Salvátora

Program: Jan Jakub Ryba - Česká mše vánoční

Účinkují: Barbora Málková / soprán, Marie Vojáčková / alt,
Vladimír John / tenor, David Malát / bas, Lukáš Vendl / varhany

Zpěváci Salvátorského sboru, sboru En Arché. sboru Silentium a sboru ČVUT

Diriguje: František Loder

Výtěžek koncertu bude věnován na konto Člověka v tísni - SOS Ukrajina a na konto Potravinové banky

18

říjen
18. říjen 2022 v 19:30 hod.

Zpěvácký spolek Hlahol

Program: W. A. Mozart: Serenata notturna, K 239; W. A. Mozart: Laudate Dominum, K. 339; W. A. Mozart: Ave verum corpus, K. 618; F. Schubert:

Mše G dur. 

Sólisté: Barbora Málková - soprán, Jaroslav Parma - tenor, Pavel Kšica - bas 

Sbor: Naši pěvci; sbormistr: Filip Härtel

Diriguje: Jáchym Svoboda

14

červen
14. červen 2022 v 19:30 hod.

Husův sbor v Dejvicích

Program: A. Vivaldi: Koncert pro 2 violoncella g moll, RV 531; J. Haydn: Koncert pro violoncello č. 2 D dur; D. Wirén: Serenáda pro smyčcový orchestr Op. 11; E. Elgar - Introdukce a Allegro, Op. 47 pro smyčcový kvartet a orchestr

Sólisté: Martin Škampa - violoncello, Štěpánka Škampová - violoncello 

Sukovo kvarteto

Diriguje: Zdeněk Červinka

8

duben
8. duben 2022 v 19:30 hod.

Konferenční a společenské cetrum "Profesní dům" (refektář)

Program: F. X. Richter - Adagio a Fuga G moll; J. S. Bach - Koncert pro housle a smyčcový orchestr E dur BWV 1042; G. Dinizetti - Koncert pro lesní roh a orchestr F dur; D. Šostakovič - Komorní symfonie c moll, Op. 110a  

Diriguje: Radek Baborák, Alexey Aslamas

Host: Marie Baboráková

  VYPRODÁNO  

13

prosinec
13. prosinec 2021 v 19:30 hod.

Kostel U Salvátora

Program: G. F. Händel - Concerto Grosso op. 6 č.5, HWV 323; J. Mysliveček - Sinfonia in Es a quatro voci; W. A. Mozart - Laudate Dominum, KV 339;
L. Mozart - Jízda na saních; pásmo koled

Diriguje: Jáchym Svoboda

13

prosinec
13. prosinec 2019 v 19:30 hod.

Kostel U Salvátora

Program: H. Biber - Battalia; Ch. Förster - Koncert Es dur pro hornu a orchestr; J. Suk - Serenáda Es dur pro smyčcový orchestr, op. 5

Host: Zuzana Meierová - horna

Diriguje: Jakub Kydlíček

13

červen
13. červen 2019 v 19:30 hod.

Arcibiskubské gymnázium

Program: P. Čajkovskij - Serenade for strings; G. Gershwin - Lullaby for string orchestra; W. A. Mozart - Serenade in D;

Diriguje: Jakub Kydlíček

5

duben
5. duben 2019 ve 20:00 hod.

Kostel U Salvátora

Program: J. L. Krebs: Ach Herr, mich armen Sünder; J. S. Bach: Preludium a fuga c-moll BWV 546; J. Haydn: Sedm posledních slov Vykupitelových na kříži; 

Host: Ladislav Moravetz - varhany

Diriguje: Jakub Kydlíček

14

prosinec
14. prosinec 2018 v 18:00 hod.

Kostel U Salvátora

Program: F. I. Tůma Partita in d; W. A. Mozart Symphony No. 25 in g; 

W. A. Mozart Motette Exsultate, jubilate

Diriguje: Jakub Kydlíček

21

říjen
21. říjen 2018 v 19:30 hod.

České muzeum hudby

Program: A. Dvořák Serenáda pro smyčcový orchestr E dur op. 22; M. Ravel Pavana za mrtvou infantku; C. Debussy Tance pro harfu a smyčcový orchestr 

Diriguje: Jakub Kydlíček

25

červen
25. červen 2018 v 19:30 hod.

České muzeum hudby

Program: E. Grieg Suita Z časů Holberových pro smyčcový orchestr op. 40; 

B. Britten Simple Symphony; P. de Sarasate Cikánská melodie; 

D. Wirén Serenáda pro smyčcový orchestr

Diriguje: Andrea Krausová

11

prosinec

19:30

Kostel 

U Salvátora

Praha 1

bottom of page